Senden Daha Güzel'de Efsun, uzun süredir kayıp olan annesi Pervin'in yeniden ortaya çıkmasıyla pastoral köy evinden ve kaotik şehir hayatına sürüklenir. Bu dokunaklı hikayede iyi kalpli Efsun, aşkı bulana kadar İstanbul'un yüksek sosyetesine uyum sağlamak için mücadele ediyor. Daha sonra çiçek açar, hayatta yolunu bulurken kişisel rekabetlerin üstesinden gelir.

Pervin, en iyi plastik cerrah olmak için altı yaşındayken Efsun'u terk etti. Yirmi bir yıl sonra, artık başarılı olan dermatolog Efsun'u güzellik kliniğini yönetmeye yardım etmesi için İstanbul'a gelmesi için kandırır. Pervin hayır cevabını kabul etmez, hatta kabul etmezse Efsun'un çiftliğini elinden almakla tehdit eder.

Efsun, plastik cerrahi dünyasına ve kliniği birlikte yönettiği cerrah Kaan'a uyum sağlamakta zorlanır. Ama kibirli bir çapkınlıktan çıkıp Efsun'a aşık olmaya başlar. Şehirdeki hayata karşı tutumunu değiştiren tutkulu bir ilişkiye çekilirler.

Efsun, şehir insanının anlatacak farklı hikayeleri ve baş etmesi gereken sorunları olduğunu görmeye başlar. Yalnız, stresli bir şehir hayatının zorluklarını aşan Efsun ve meslektaşları, birbirlerine yakınlaşır, birbirlerinin sorunlarını çözer ve gözyaşlarını ve sevinçlerini paylaşırken büyük bir aile gibi büyürler.
Çok yakında

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Ah Nerede
Ah Nerede
Star TV
Yayın tarihi: 01 temmuz 2022 cumā