Tolga (Burak Yörük), kariyer ortası krizi yaşayan ve ününü yeniden canlandırmak için bir romantik komedi çekmeye karar veren ünlü bir genç oyuncudur. Başrol oyuncusu için bilinmeyen bir isim için arama başlatılır. Asya (İlayda Allişan) üniversite okuma hayali kuran sıradan bir kızdır ancak şu anda bir alışveriş merkezinde tezgâhtar olarak çalışmaktadır.

Hayata bakış açıları tamamen farklı olan bu iki kişinin yolları, Asya'nın kız kardeşinin romantik komedi seçmelerine katılmaya karar vermesiyle tesadüfen kesişir. Ünlü olmak gibi bir niyeti olmayan Asya, Tolga'nın başrolde olduğu bu yeni romantik komedide kendini bir anda başrol oyuncusu olarak bulur.

Rolleri gerçeğe dönüşecek mi yoksa "ilk görüşte nefret" sonsuza kadar devam edecek mi?
   

Although Tolga is pleased with Asya's kidnapping of Tolga, the fact that Asya puts their relations to the test and wants to do it under the conditions of nature upsets Tolga. Yes, he said he would give up everything, but he did not think that it would be out of his comfort zone. In the middle of the desert, the two of them struggle for life on the one hand, and on the other hand, they get closer to each other than ever before. However, Tolga's move to return home and continue this relationship test on his own terms stumbles upon him. After this move that separates the two from each other, they both decide to go their own way. And they live happily ever after...

Çok yakında

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Her Yerde Sen
Her Yerde Sen
FOX
Yayın tarihi: 14 haziran 2019 cumā
Ah Nerede
Ah Nerede
Star TV
Yayın tarihi: 01 temmuz 2022 cumā