Senden Daha Güzel'de Efsun, uzun süredir kayıp olan annesi Pervin'in yeniden ortaya çıkmasıyla pastoral köy evinden ve kaotik şehir hayatına sürüklenir. Bu dokunaklı hikayede iyi kalpli Efsun, aşkı bulana kadar İstanbul'un yüksek sosyetesine uyum sağlamak için mücadele ediyor. Daha sonra çiçek açar, hayatta yolunu bulurken kişisel rekabetlerin üstesinden gelir.

Pervin, en iyi plastik cerrah olmak için altı yaşındayken Efsun'u terk etti. Yirmi bir yıl sonra, artık başarılı olan dermatolog Efsun'u güzellik kliniğini yönetmeye yardım etmesi için İstanbul'a gelmesi için kandırır. Pervin hayır cevabını kabul etmez, hatta kabul etmezse Efsun'un çiftliğini elinden almakla tehdit eder.

Efsun, plastik cerrahi dünyasına ve kliniği birlikte yönettiği cerrah Kaan'a uyum sağlamakta zorlanır. Ama kibirli bir çapkınlıktan çıkıp Efsun'a aşık olmaya başlar. Şehirdeki hayata karşı tutumunu değiştiren tutkulu bir ilişkiye çekilirler.

Efsun, şehir insanının anlatacak farklı hikayeleri ve baş etmesi gereken sorunları olduğunu görmeye başlar. Yalnız, stresli bir şehir hayatının zorluklarını aşan Efsun ve meslektaşları, birbirlerine yakınlaşır, birbirlerinin sorunlarını çözer ve gözyaşlarını ve sevinçlerini paylaşırken büyük bir aile gibi büyürler.
   

senden daha güzel Dizisi bölüm 13 Ozet Cazibenin vurulduğunu gördük. Çatı partisinin üstünde. Filiz' ona çektiği silahla. Ambulans çağrıları. Phillies herkesi sorumlu tutmak istiyor. Son olarak, havadan bir atışla püskürtüyor. Cazibe bıçağın altına girer. Amir ameliyathanede durur ve gözlemler. Bazen müdahale eder. Binur, Amir'i eski karısı ve eski kız arkadaşının artık delicesine aşık olmakla suçluyor. Amir'in babası onu teselli eder. SARP da rahatlatır. Cazibeden uzak durmak istemediğim için gitmeyeceğim diyor. Aşk dediğin gibi hormonların salgılanması değildir. Öyle olsaydı insanın yüreği bu kadar yanmazdı. Amir'in eski karısı ona tedavisinin iyi gittiğini ve daha iyi olduğunu söyler. Umudunu kaybetme, büyü daha iyi olacak. Afsun kendine gelir ve Emir'i bulur. Ancak doktor, Sarp'ın kapının arkasında olduğunu söylediğini düşünüyor. Parveen de gelir ve ona yardım eder. Sarp taburcu olurken görülüyor. Ona teşekkür ederler. Afsun eve gitmek istiyor ama Phyllis'in bulunamadığını ve tehlikeli olduğunu söylüyorlar. Evde, Amir'in orada olmadığını ve onun yerine Souda'nın evde olduğunu görür. Afsun, Amir'i ormana kadar takip eder. Phillies hemen köşeyi dönünce görünüyor. Ormanda, içinde kimsenin olmadığı bir kervana rastlar. İçeri girer ve masanın üzerindeki fotoğrafını görür. Amir ile iki kişinin fotoğrafları da orada. Amir'i odun keserken bulur. Klinikte, Afsun'un annesiyle birlikte ana sahiplerinden biri olan Emir'in babası Najmi, Emir'in yokluğunda yavaş yavaş işleri toparlamakta ve oğlunu da aramaktadır. Ormanda Amir, ormana, kliniğe ve ameliyathaneye dönmeyi düşünmediğini söylüyor. Cazibeye ısrar etmemesini de söyler. Birkaç gün ve gece sürer. Geceleri ateşin başındalar. Birbirlerine yaklaşıyorlar. Aile de Phyllis'in sorun çıkarmaması için onları bulmaya çalışıyor. Bu bölümün sonunda Afsun seni bırakamam diyor. Sensiz kalamam. Amir onu teslim eder ve ayrılır. Binor, Afson'dan Phillies'ten uzak durmasını ister çünkü her an onlara gelebilir. Bu sefer Fasun, Amir'in bulunduğu aynı plaja bisikletle ulaşır. Denize büyü yapar. Sarp'ın ne olduğunu anlıyor. Amir'e Sarp'ın beni isteyebileceğini ama ben onu istemediğimi söyler. 11. bölümün sonunda Afsun ve Emir öpüşürler.

Çok yakında

Şunlar da hoşunuza gidebilir

No 309
No 309
FOX
Yayın tarihi: 01 haziran 2016 çarşamba
Ah Nerede
Ah Nerede
Star TV
Yayın tarihi: 01 temmuz 2022 cumā
Seversin
Seversin
Kanal D
Yayın tarihi: 01 haziran 2022 çarşamba
Çatı Katı Aşk
Çatı Katı Aşk
Kanal D
Yayın tarihi: 09 temmuz 2020 perşembe