Prestijli bir lisede geçen genç bir yetişkin draması olan Duy Beni, zorbalık, sosyal adaletsizlik ve lise aşkları temalarını araştırıyor.

Ekim ve Meltem kardeş kadar yakın iki gençtir. Mütevazı bir mahallede mütevazi bir hayat sürüyorlar ama varlıklı ailelerin çocuklarına özel bir ortaokul olan Doğru Lisesi'ne giden zengin çocukları hep kıskandılar. Bir gün Meltem'e bir araba çarpar ve suçlu olay yerinden kaçarak okula doğru ilerler ve arabasını otoparkta saklar. Bir kızın okuldan biri yüzünden hayatının geri kalanını tekerlekli sandalyede geçireceği haberi yayıldığında müdür, kötü haberi gömmek için Meltem'in mahallesinden üç öğrenciye burs vermeye karar verir. Ekim, Bekir ve Ayşe, şehrin en prestijli okulunda yeni öğrencilik hayatlarına başlamak için seçilirler, ancak çok geçmeden hayatlarının aslında daha da zorlaşmak üzere olduğunu anlarlar; zengin çocuklar arasında hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalacaklar ve zenginlerin hayal ettiklerinden çok farklı hayatları olduğunu görünce şaşıracaklar...
   

Kanat was shaken by the blow from Ekim; love turned into hate. Ekim, on the other hand, is shaken by the effects of both losing the man she loves and being ripped off by her friend because she went the way she knew was right and was left alone at the end of the road.Kanat, Melisa and Ozan reunite while Ekim questions the journey in Gercek College and in her life. Kanat is determined to show Ekim the dark side he has never shown before, to hurt her.Leyla has achieved her goal, and has brought a wedge between Ekim and Kanat. Her goal now is to prevent them from getting together again. But there is another person who wants to take advantage of the two's separation; Melisa. Leyla has to work hard to keep Kanat away from both Ekim and Melisa. While Leyla does her best for this cause; Aziz can't help but be influenced by Leyla's evil intelligence.While the groupings and wars continue at Gerçek College, Bahar and Selim continue to struggle with bullying. By being in the right place at the right time, Bahar reaches information that she should never have learned. She is unaware that a great disaster will come with this knowledge she has learned.

Çok yakında

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Kalp Atışı
Kalp Atışı
Show TV
Yayın tarihi: 30 haziran 2017 cumā